bip Przybiernów
Log in

Inwestycje

Budowa sieci światłowodowej w Gminie Przybiernów

informacja o miejscach instalacji światłowodu: https://uniaswiatlowodowa.pl/szczecinski-czesc-b/przybiernow/instalacje

pytania można kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Kategoria: Inwestycje
  • Odsłony: 378

Siłownia zewnętrzna w Przybiernowie.

Siłownia zewnętrzna w Przybiernowie.
zobacz więcej zdjęć Pod koniec ubiegłego miesiąca na terenie „Małego parku” w Przybiernowie wybudowano siłownię zewnętrzną, w skład której wchodzi sześć podwójnych urządzeń do ćwiczeń. Zamontowano również górę wspinaczkową dla dzieci w części działki przeznaczonej na zabawę dla najmłodszych. Wszystkie nowe elementy wyposażenia „Małego parku” posiadają atesty i certyfikaty wymagane aktualnymi normami i przepisami prawa. Inwestycja została dofinansowana przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie ze środków pochodzących z budżetu krajowego w ramach udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę infrastruktury sportowej. Zapraszamy do korzystania!

  • Kategoria: Inwestycje
  • Odsłony: 964

Pierwsza siłownia zewnętrzna

2016 07 21 silowniaZgodnie z Uchwałą nr XIII/248/16 Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 21 czerwca 2016r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego, Gminie Przybiernów przyznano dofinansowanie.
Środki będą przeznaczone na poprawę infrastruktury sportowej tj. na zakup i montaż pierwszej siłowni zewnętrznej na terenie gminy. Planowana wartość inwestycji to ponad 36 tys. w tym pozyskane dofinansowanie z wydziału sportu 18.300 zł. 
Siłownia będzie zlokalizowana na terenie „Małego parku” w Przybiernowie.   

  • Kategoria: Inwestycje
  • Odsłony: 1801