bip Przybiernów
Log in

Cisy Przybiernowskie

II GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

Fotorelacja z gali wręczenia statuetek "CISY PRZYBIERNOWSKIE" za 2016 rok.

 II Gala "Cisy Przybiernowskie"

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy listę laureatów nagrody CISY PRZYBIERNOWSKIE za 2016 rok oraz laudacje.

 

 

 

Laureat w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA:

 

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

 

Laureat Złotych "Cisów Przybiernowiskich":

 

  • Odsłony: 742

I GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

I Gala Cisy Przybiernowskie
14 maja 2016 roku odbyła się gala, podczas której wręczone zostały honorowe wyróżnienia "CISY PRZYBIERNOWSKIE".
W  nominowaniu kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła.
Po raz pierwszy było możliwe uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i  instytucji z terenu gminy Przybiernów za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą.
Zgodnie z regulaminem Kapituła przyznała dwa honorowe wyróżnienia
„Cisy Przybiernowskie” za 2015r. w kategorii:

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA dla:

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

Wszyscy laureaci, dzięki cechom osobowości, sposobowi bycia oraz swoim osiągnięciom i zasługom dla Ziemi Przybiernowskiej, Gminy Przybiernów i jej mieszkańców, zasłużyli, by ich dostrzeżono i oddano w ich ręce – jako wyraz wdzięczności – to wyjątkowe wyróżnienie ”CISY PRZYBIERNOWSKIE”.
Dziękując za wielki dar serca okazywany w okruchach dobroci, które wracają zwielokrotnione, wszystkim laureatom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia w pokonywaniu trudów codzienności.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za uświetnienie Gali swoją obecnością.
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych kandydatur do honorowych wyróżnień „Cisy Przybiernowskie”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich przygotowań oraz z samej uroczystości. Przedstawiamy również Państwu poszczególne laudacje jak i protokół końcowy Kapituły.

Organizatorzy

  • Odsłony: 1326

"Cisy Przybiernowskie" za rok 2015

Kapituła „Cisów Przybiernowskich” zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji honorowych wyróżnień „Cisy Przybiernowskie”. Po raz pierwszy możliwe będzie uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i instytucji z terenu  gminy Przybiernów  za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą za rok 2015 w dwóch kategoriach:

1. biznes i gospodarka

2. działalność społeczna (w zakresie oświaty, kultury, sportu, opieki społecznej, opieki zdrowotnej i ochrony środowiska).

Kapituła może przyznać honorowe wyróżnienie Specjalne „Cisy Przybiernowskie” osobom indywidualnym, zespołom, stowarzyszeniom, firmom i instytucjom, także z zagranicy, za szczególne zasługi dla gminy Przybiernów oraz promowanie Ziemi Przybiernowskiej.

 

Wymagane jest uzasadnienie zgłoszonej kandydatury i złożenie wniosku do dnia 31 marca 2016r. do godz. 15:00 w Sekretariacie Urzędu Gminy w Przybiernowie, pok. Nr 106, lub przesłanie pocztą na adres: Urząd Gminy w Przybiernowie, ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów z dopiskiem „Cisy Przybiernowskie”.

Zarządzenie Wójta Gminy Przybiernów w sprawie zasad przyznawania honorowego wyróżnienia „Cisy Przybiernowskie”, Regulamin oraz Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia zamieszczone są na stronie internetowej www.przybiernow.pl w zakładce Aktualności.

Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia jest dostępny w Sekretariacie, pok. Nr 106 w Urzędzie Gminy Przybiernów, ul. Cisowa 3.

Informacji udziela Sekretarz Gminy Przybiernów, tel. 91 466 75 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Przybiernów
Lilia Ławicka

Załączniki:

  • Odsłony: 857