Log in

Koronawirus - najważniejsze informacje (aktualizacja 03.04.2020r.)

Informujemy, że 10 kwietnia 2020 roku (piątek)
Urząd Gminy w Przybiernowie oraz jego jednostki
będą czynne do godziny 12.00.

 Informujemy, że Urząd Gminy w Przybiernowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Przybiernowie oraz Gminny Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół w Przybiernowie nie będą przyjmowały interesantów. Zmiany obowiazują od 16 marca 2020r. do odwołania.

W przedsionku przy wejściu głównym do urzędu została umieszczona skrzynka podawcza i bez wchodzenia do budynku można pozostawić pismo, wniosek, itp. Jeśli jednak zachodzi konieczność pojawienia się w urzędzie osobiście (tylko w sprawach pilnych) prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty, także o zabranie własnego długopisu. W tym trudnym okresie musimy zadbać przede wszystkim o zdrowie i zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się choroby.

sekretariat Urzędu tel. 914667530 e-mail: sekretariat@przybiernow.pl
USC tel. 914667562
OPS tel. 914667549 lub 914186454
GZEAS tel. 914667556

Pozostałe numery i adresy kontaktowe na stronie: http://bip.przybiernow.pl/strony/menu/53.dhtml
Więcej informacji na naszej stronie pod adresem https://przybiernow.pl/informator/koronawirus

Cisy Przybiernowskie

III GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

 III Gala "Cisy Przybiernowskie"
zobacz więcej zdjęć 26 maja 2018 roku odbyła się III gala, podczas której wręczone zostały honorowe wyróżnienia "CISY PRZYBIERNOWSKIE".
W  nominowaniu kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła. To oni dostrzegli tych, którzy pracują nie tylko dla siebie, ale mają też na widoku dobro naszej małej ojczyzny.
Po raz trzeci było możliwe uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i  instytucji z terenu gminy Przybiernów za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą.
Zgodnie z regulaminem Kapituła przyznała dwa honorowe wyróżnienia „Cisy Przybiernowskie” za 2015r. w kategorii: DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA dla:

- Teatru „MY”
- Pani Julii Jamskiej - Szychulskiej

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

- Pani Jadwiga Rokicka
- PPUH Anspol S. Zdanowicz
- Dworek Ostęp Machowica Zenona i Marek Zdzieszyńscy

Nasi Laureaci to nie są celebryci ani osoby z pierwszych stron gazet, lecz ludzie, którzy zostali dostrzeżeni dzięki temu, kim są i jacy są. Znamy ich na co dzień i dlatego nie mamy wątpliwości, że te wyróżnienia trafiły w dobre ręce. Dziękując za wielki dar serca okazywany w okruchach dobroci, które wracają zwielokrotnione, wszystkim laureatom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia w pokonywaniu trudów codzienności.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za uświetnienie  III Gali swoją obecnością
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych kandydatur do honorowych wyróżnień  „Cisy Przybiernowskie”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich przygotowań oraz z samej uroczystości.

 

 

  • Odsłony: 1011

II GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

Fotorelacja z gali wręczenia statuetek "CISY PRZYBIERNOWSKIE" za 2016 rok.

 II Gala "Cisy Przybiernowskie"
zobacz więcej zdjęć

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy listę laureatów nagrody CISY PRZYBIERNOWSKIE za 2016 rok oraz laudacje.

 

 

 

Laureat w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA:

 

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

 

Laureat Złotych "Cisów Przybiernowiskich":

 

  • Odsłony: 1375

I GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

I Gala Cisy Przybiernowskie
zobacz więcej zdjęć 14 maja 2016 roku odbyła się gala, podczas której wręczone zostały honorowe wyróżnienia "CISY PRZYBIERNOWSKIE".
W  nominowaniu kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła.
Po raz pierwszy było możliwe uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i  instytucji z terenu gminy Przybiernów za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą.
Zgodnie z regulaminem Kapituła przyznała dwa honorowe wyróżnienia
„Cisy Przybiernowskie” za 2015r. w kategorii:

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA dla:

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

Wszyscy laureaci, dzięki cechom osobowości, sposobowi bycia oraz swoim osiągnięciom i zasługom dla Ziemi Przybiernowskiej, Gminy Przybiernów i jej mieszkańców, zasłużyli, by ich dostrzeżono i oddano w ich ręce – jako wyraz wdzięczności – to wyjątkowe wyróżnienie ”CISY PRZYBIERNOWSKIE”.
Dziękując za wielki dar serca okazywany w okruchach dobroci, które wracają zwielokrotnione, wszystkim laureatom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia w pokonywaniu trudów codzienności.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za uświetnienie Gali swoją obecnością.
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych kandydatur do honorowych wyróżnień „Cisy Przybiernowskie”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich przygotowań oraz z samej uroczystości. Przedstawiamy również Państwu poszczególne laudacje jak i protokół końcowy Kapituły.

Organizatorzy

  • Odsłony: 1842

"Cisy Przybiernowskie" za rok 2015

Kapituła „Cisów Przybiernowskich” zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji honorowych wyróżnień „Cisy Przybiernowskie”. Po raz pierwszy możliwe będzie uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i instytucji z terenu  gminy Przybiernów  za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą za rok 2015 w dwóch kategoriach:

1. biznes i gospodarka

2. działalność społeczna (w zakresie oświaty, kultury, sportu, opieki społecznej, opieki zdrowotnej i ochrony środowiska).

Kapituła może przyznać honorowe wyróżnienie Specjalne „Cisy Przybiernowskie” osobom indywidualnym, zespołom, stowarzyszeniom, firmom i instytucjom, także z zagranicy, za szczególne zasługi dla gminy Przybiernów oraz promowanie Ziemi Przybiernowskiej.

 

Wymagane jest uzasadnienie zgłoszonej kandydatury i złożenie wniosku do dnia 31 marca 2016r. do godz. 15:00 w Sekretariacie Urzędu Gminy w Przybiernowie, pok. Nr 106, lub przesłanie pocztą na adres: Urząd Gminy w Przybiernowie, ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów z dopiskiem „Cisy Przybiernowskie”.

Zarządzenie Wójta Gminy Przybiernów w sprawie zasad przyznawania honorowego wyróżnienia „Cisy Przybiernowskie”, Regulamin oraz Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia zamieszczone są na stronie internetowej www.przybiernow.pl w zakładce Aktualności.

Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia jest dostępny w Sekretariacie, pok. Nr 106 w Urzędzie Gminy Przybiernów, ul. Cisowa 3.

Informacji udziela Sekretarz Gminy Przybiernów, tel. 91 466 75 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Przybiernów
Lilia Ławicka

Załączniki:

  • Odsłony: 1232