Log in

Koronawirus - najważniejsze informacje (aktualizacja 03.04.2020r.)

Informujemy, że Urząd Gminy w Przybiernowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Przybiernowie oraz Gminny Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół w Przybiernowie nie będą przyjmowały interesantów. Zmiany obowiazują od 16 marca 2020r. do odwołania.

W przedsionku przy wejściu głównym do urzędu została umieszczona skrzynka podawcza i bez wchodzenia do budynku można pozostawić pismo, wniosek, itp. Jeśli jednak zachodzi konieczność pojawienia się w urzędzie osobiście (tylko w sprawach pilnych) prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty, także o zabranie własnego długopisu. W tym trudnym okresie musimy zadbać przede wszystkim o zdrowie i zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się choroby.

sekretariat Urzędu tel. 914667530 e-mail: sekretariat@przybiernow.pl
USC tel. 914667562
OPS tel. 914667549 lub 914186454
GZEAS tel. 914667556

Pozostałe numery i adresy kontaktowe na stronie: http://bip.przybiernow.pl/strony/menu/53.dhtml
Więcej informacji na naszej stronie pod adresem https://przybiernow.pl/informator/koronawirus

 

Informujemy, że 10 kwietnia 2020 roku (piątek)
Urząd Gminy w Przybiernowie oraz jego jednostki
będą czynne do godziny 12.00. 

Inwestycje

Odbiór drogi w Babigoszczy

 Odbiór drogi w Babigoszczy
zobacz więcej zdjęć W dniu 30 marca 2020r. odebrana została inwestycja mająca na celu przebudowę drogi w Babigoszczy. W odbiorze uczestniczył inspektor nadzoru, wykonawca robót oraz inwestor-Gmina Przybiernów. Zadanie miało na celu: przeprowadzenie robót przygotowawczych w tym zapewnienie bezpieczeństwa ruchu, roboty rozbiórkowe, wykonanie jezdni i poboczy utwardzonych a także wykonanie ciągu dla pieszych i zjazdów do posesji. Zadanie zostało współfinansowane z budżetu Państwa ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Odbiór drogi w Babigoszczy już wkrótce

 Droga dojazdowa do Babigoszczy na ukończeniu
zobacz więcej zdjęć Zaawansowanie prac związanych z przebudową drogi dojazdowej w m. Babigoszcz – od drogi powiatowej nr 4132 Z w kierunku północnym jest tak duże, że wykonawca zakończy planowane roboty przed umownym terminem. Inwestycja dofinansowana ze środków Funduszu Dróg Samorządowych jest trzecią inicjatywą wspólnie realizowaną na terenie naszej gminy.

Remont drogi w Babigoszczy

 Droga dojazdowa do Babigoszczy
zobacz więcej zdjęć  W dniu 19 listopada 2019r. Gmina Przybiernów podpisała umowę z Wojewodą Zachodniopomorskim o dofinansowanie środkami pochodzącymi z Funduszu Dróg Samorządowych zadania pn. "Przebudowa odcinka drogi dojazdowej w m. Babigoszcz - od drogi powiatowej nr 4132 Z w kierunku północnym”. Wykonawca zadania rozpoczął prace w terenie. Efekty robót już cieszą oko i niebawem znacznie poprawią komfort życia mieszkańców.

Budowa sieci światłowodowej w Gminie Przybiernów

informacja o miejscach instalacji światłowodu: https://uniaswiatlowodowa.pl/szczecinski-czesc-b/przybiernow/instalacje

pytania można kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.