Log in

Budowa sieci światłowodowej w Gminie Przybiernów

informacja o miejscach instalacji światłowodu: https://uniaswiatlowodowa.pl/szczecinski-czesc-b/przybiernow/instalacje

pytania można kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakończenie przebudowy ul. Jagiełły i ul. Krzywoustego w Przybiernowie

Zakończenie przebudowy ul. Jagiełły i ul. Krzywoustego w Przybiernowie
zobacz więcej zdjęć Zakończono prace polegające na przebudowie ul. Jagiełły i ul. Krzywoustego w Przybiernowie. Końcowy odbiór robót odbył się 23 sierpnia, tj. ponad trzy tygodnie przed planowanym terminem. W ramach przedmiotowych robót ułożono nawierzchnię jezdni, chodników i zjazdów na poszczególne posesje z trójkolorowej kostki brukowej na podłożu cementowo-piaskowym po uprzedniej wymianie gruntu i zagęszczeniu nowej podbudowy. Wykonano oznakowanie poziome i pionowe oraz biologicznie czynne pasy zieleni, na których zasiana jest trawa oraz zasadzona jest roślinność liściasta i iglasta. Wybudowano także nowoczesne, efektowne i energooszczędne ledowe oświetlenie uliczne. Całość prac przyczyniła się do znacznej poprawy komfortu korzystania z ulic i dojazdu do posesji, jak również pozytywnie zmieniła wizerunek okolicy. Inwestycja została dofinansowana ze środków pochodzących z budżetu Państwa w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019.

Przebudowa ul. Jagiełły i ul. Krzywoustego w Przybiernowie.

Przebudowa ul. Jagiełły i ul. Krzywoustego w Przybiernowie.Trwają prace związane z przebudową ul. Jagiełły i ul. Krzywoustego w Przybiernowie. Ułożono już nawierzchnię jezdni i chodników na ul. Krzywoustego, obecnie natomiast przygotowywane jest podłoże ul. Jagiełły. Kolejnym etapem prac będzie budowa oświetlenia ulicznego i następnie prace wykończeniowe. Inwestycja jest dofinansowana ze środków pochodzących z budżetu Państwa w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Zgodnie z przyjętym harmonogramem zakończenie inwestycji przewiduje się do dnia 15 września 2018 r.