bip Przybiernów
Log in

Przetargi, konkursy, zamówienia

Informujemy, że informacje dotyczące sprzedaży mienia, konkursy ofert i zamówienia na inwestycje znajdują się na naszej stronie BIP w odpowiedniej zakładce.

BÓG, HONOR, OJCZYZNA

Święto Niepodległości
W przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę 11 listopada, w Gminnym Ośrodku Kultury w Przybiernowie odbyła się Wieczornica poświęcona pamięci Tych, którzy walczyli o wolność. Wszystkich mieszkańców oraz zaproszonych gości powitała Pani Wójt Lilia Ławicka. Uczniowie gimnazjum pod  kierunkiem nauczycieli przygotowali część artystyczną. Słowem recytowanym upiększonym pieśniami patriotycznymi w scenerii "Grobu Nieznanego Żołnierza" ukazali piękno naszej Ojczyzny i oddali hołd bohaterom. W drugiej części odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu 'Pomorzanie" . Wszyscy obecni ugoszczeni zostali słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez organizatorów .

Następnego dnia odbyła się msza święta za tych, którzy polegli za Ojczyznę oraz tradycyjnie rozegrano pomiędzy sołectwami “Niepodległościowy Turniej w Piłkę Siatkową”.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej dwudniowej uroczystości oraz za zaangażowanie w przygotowanie tego wspaniałego przedsięwzięcia.