Log in

Ośrodki agroturystyczne działające na terenie gminy Przybiernów.

domek na gorce rzystnowoDomek na górce
Grażyna Karczewicz
Rzystnowo 7a, 72-110 Przybiernów
tel. 605 607 469
www.domeknagorce.prv.pl

Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne "DOMEK NA GÓRCE" położone jest we wsi Rzystnowo. Lokalizacja gospodarstwa sprzyja wycieczkom rowerowym, spacerom leśnym, zapewnia ciszę, spokój i kontakt z przyrodą. Oferujemy 7 miejsc noclegowych w pokojach 1,2 i 3 osobowych.
Serdecznie zapraszamy!


dworek ostepDworek Ostęp
Marek, Zenona Zdzieszyńscy
Machowica 1, 72-110 Przybiernów
tel. 91 418 64 00
www.dworekostep.pti.pl
 
Gospodarstwo agroturystyczne położone pośród lasów i kwiecistych łąk. Agroturystyka Dworek Ostęp istnieje ponad 10 lat, zebrane na przestrzeni tych lat doświadczenia pozwalają na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Obiekt oferuje 18 miejsc noclegowych, wszystkie pokoje są z łazienkami,  do dyspozycji gości jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Gospodarstwo oferuje również możliwość stołowania się na miejscu, preferuje staropolską, tradycyjną kuchnię, serwuje wędliny z własnej wędzarni, ekologiczne jaja i nabiał. Występuje możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, imprezy integracyjnej dla firm, pikniku z wielkim grillowaniem i potrawami z kuchni polowej.
Poza sezonem letnim ceny negocjonowane, zakwterowanie dla pracowników. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dworekostep.pti.pl
Serdecznie zapraszamy!

derkaczNoclegi Derkacz 44 "Agroturystyka RODO"
Zbigniew Szychulski
Derkacz 44, 72-121 Czarnogłowy
tel. 609-69-10-61

Idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą i uroki polskiej wsi, a jednocześnie chcących mieć niedaleko do morza. 
Wymarzone miejsce dla grzybiarzy, myśliwych i wędkarzy oraz miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. Aktywny wypoczynek na łonie natury zaledwie 34 minuty od Międzyzdrojów i innych nadmorskich miejscowości.
Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z noclegu w gospodarstwie rolnym.

Posiadamy:
- pokoje 2- osobowe z łazienką oraz
- pokoje 4-osobowe z łazienką na korytarzu.

Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz salon ze stołem bilardowym.
Gospodarstwo usytuowane jest w pięknym otoczeniu, a nasi goście swój wolny czas mogą spędzać w prawdziwym sadzie, po którym spacerują bezstresowo hodowane kury.
Tuż obok rozciąga się piękny iglasty las idealny dla grzybiarzy i miłośników przyrody, a dla zapalonych wędkarzy tuż za płotem przepływa rzeka Wołczenica. Wymarzone miejsce dla spacerowiczów i rowerzystów.
W niedalekiej odległości od naszego gospodarstwa znajdują się przepiękne jeziora, które dają naszym letnikom moc atrakcji, tj. Jezioro Przybiernowskie z plażą i pomostem (8 km), Jezioro Czarnogłowy idealne dla miłośników nurkowania (6 km) oraz jezioro w Golczewie z plażą i placem zabaw dla milusińskich (12 km)..
Osoby spragnione nadmorskiej atmosfery i widoku polskiego morza mają zaledwie pół godziny trasą S3 do Międzyzdrojów. 
Serdecznie zapraszamy !!!


Eko - zagroda
Robert Karczewicz
Rzystnowo 40, 72-110 Przybiernów
tel. 91 418 64 14


Eko turist farm
Marek Dopadło
Rzystnowo 19, 72-110 Przybiernów
tel. 91 418 60 54