Log in

Obsługa mieszkańców możliwa jest przy zachowaniu wymogów sanitarnych. 

Nadal najbezpieczniejszą i pożądaną formą kontaktu z urzędnikami jest kontakt telefoniczny i mailowy.  Zachęcamy Państwa do korzystania z tej możliwości załatwiania spraw urzędowych. Jeśli jednak zachodzi konieczność pojawienia się w urzędzie osobiście w celu załatwienia sprawy, należy umówić wizytę.

Podstawowe dane kontaktowe:
sekretariat urzędu (centrala) tel. 914667530 e-mail: sekretariat@przybiernow.pl
Ośrodek Pomocy Społecznej tel. 914667549 lub 914186454
GZEAS tel. 914667556
Urząd Stanu Cywilnego tel. 914667562 (wejście B do Urzędu)
Szczegółowy wykaz numerów znajduje się na stronie: http://bip.przybiernow.pl/strony/menu/53.dhtml

W przedsionku przy wejściu głównym do Urzędu (wejście A) została umieszczona skrzynka podawcza i bez wchodzenia do budynku można pozostawić pismo, wniosek, itp. W sprawach z zakresu USC oraz ewidencji ludności i dowodów osobistych do Urzędu można wejść tylko przez wejście B.

Wprowadzone zasady bezpiecznego przebywania w Urzędzie:
  • Wchodząc do Urzędu należy zdezynfekować ręce po wejściu do budynku.
  • Każdy interesant zobowiązany jest do noszenia maseczki ochronnej zakrywającej usta oraz nos.
  • Zaleca się stosowanie rękawiczek jednorazowych.
  • W każdym pokoju może jednorazowo przebywać jeden interesant na jedno stanowisko obsługi.
  • Należy zachować dystans społeczny.

Aktualizowano dnia 27.05.2020r.

Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców wojewodztw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego

Kontynuacja projektu

 

Kontynuacja projektu
zobacz więcej zdjęć

W miniony weekend w Rzystnowie i w Przybiernowie po dwumiesięcznej przerwie odbyły się trzy szkolenia komputerowe w ramach realizowanego przez gminę Przybiernów projektu grantowego pn. "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego". Szkolenia przeprowadzone zostały w ścisłym reżimie sanitarnym  przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Wszyscy uczestnicy szkolenia podnosili swoje kompetencje w module ,,Moje finanse i transakcje w sieci", z którego dowiedzieli się jak skutecznie załatwiać sprawy prywatne, biznesowe, finansowe oraz urzędowe za pośrednictwem Internetu. Kursanci nauczyli się jak zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, realizować   zakupy, rezerwować podróż, płacić podatki oraz jak korzystać z podstawowych usług e-administracji - wszystko w sposób elektroniczny, szybki i bezpieczny, co w obecnej sytuacji jest niezwykle ważne.

Były to kolejne szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Ostatnie szkolenia komputerowe odbędą się w dniach 22-23.05.2020 r. w OSP w Przybiernowie oraz w dniach 29-30.05.2020 r. w Świetlicy wiejskiej w Miodowicach, po których gmina Przybiernów będzie mogła przekazać do szkół 24 laptopy zakupione w ramach projektu.

Dofinansowanie projektu z UE: 148 320,00 zł

Wznowienie szkoleń komputerowych

 

Wznowienie szkoleń komputerowych
zobacz więcej zdjęć W dniach 15-16 maja w Świetlicy wiejskiej w Rzystnowie oraz 16-17 maja w OSP w Przybiernowie nastąpi powrót do szkoleń komputerowych realizowanych przez gminę Przybiernów w ramach projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”, które z powodu pandemii były zawieszone od 14 marca. Szkolenia komputerowe odbywać się będą w ścisłym reżimie sanitarnym przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności.

W ramach projektu przeprowadzono dotychczas 19 szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych, w których przeszkolono łącznie 228 osób. Przypominamy, że nabór uczestników do projektu jest ciągły, aż do osiągnięcia limitu osób tj.: 288. Liczy się kolejność zgłoszeń. Szkolenia są całkowicie bezpłatne i mogą z nich skorzystać osoby, które ukończyły 25 rok życia. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym wybranym module szkoleniowym.

Tematy szkoleń do wyboru:
1. Rodzic w Internecie
2. Mój biznes w sieci
3. Moje finanse i transakcje w sieci
4. Działam w sieciach społecznościowych
5. Tworzę własną stronę internetową (blog)
6. Rolnik w sieci
7. Kultura w sieci

W ramach projektu zakupiono 24 laptopy, które po zakończeniu szkoleń przekazane zostaną do szkół na terenie gminy Przybiernów.

Dofinansowanie projektu z UE: 148 320,00 zł

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Urząd Gminy w Przybiernowie:
tel. 91 4667553, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.przybiernow.pl

W załączeniu zdjęcia z ostatnich szkoleń, które przeprowadzono w dniach 11-12.03.2020 r. w Szkole Podstawowej w Czarnogłowach oraz w dniach 12-13.03.2020 r. w Świetlicy wiejskiej w Moraczu.

Kolejne bezpłatne szkolenia komputerowe

 

Kolejne bezpłatne szkolenia komputerowe
zobacz więcej zdjęć

W ramach projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i  zachodniopomorskiego” w gminie Przybiernów w okresie od 26.02.2020 r. do 07.03.2020 r.  odbyły się kolejne bezpłatne zajęcia komputerowe w Szkole Podstawowej w Czarnogłowach i w Przybiernowie w Urzędzie Gminy w Przybiernowie oraz w Wiejskim Domu Spotkań i Animacji Społecznej w Budzieszewicach. Były to kolejne ze szkoleń komputerowych finansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Następne szkolenia odbędą się w dniach 11-12.03.2020 r. w Szkole Podstawowej w Czarnogłowach oraz w Świetlicy wiejskiej w Moraczu w dniach 12-13.03.2020 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Przybiernów od 25 roku życia do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych. Zostały już ostatnie wolne miejsca.

Szkolenie komputerowe w ŚDS

 

Szkolenie komputerowe w ŚDS
zobacz więcej zdjęć W dniach 25-26.02.2020r. podopieczni oraz pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Przybiernowie brali udział w szkoleniu podnoszącym kompetencje cyfrowe w ramach realizowanego przez Gminę Przybiernów projektu pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”. Tematem szkolenia było "Działam w sieciach społecznościowych''.

Przeszkoleni cyfrowo

 

Przeszkoleni cyfrowo
zobacz więcej zdjęć W dniach 22-23.02.2020 r. w Kartlewie i Zabierzewie odbyły się kolejne bezpłatne zajęcia komputerowe w ramach realizowanego przez Gminę Przybiernów oraz Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie projektu pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”. Tematem szkolenia w Zabierzewie było "Moje finanse i transakcje w sieci'', natomiast w Kartlewie ''Tworzę własną stronę internetową".