bip Przybiernów
Log in

Bezpłatne szkolenie

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO APLIKOWANIA

dla osób fizycznych i przedsiębiorców z zakresie podejmowania lub rozwoju działalności gospodarczej w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji  w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego 
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Termin:

  • 24.10.2018r. (środa)w godz. 13:00 - 16:00 dla osób zainteresowanych podejmowaniem działalności gospodarczej
  • 25.10.2018r. (czwartek) w godz. 13:00 - 16:00 dla osób zainteresowanych rozwijaniem działalności gospodarczej

Miejsce:

Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie, ul. Wojska Polskiego 28

Zapisy:

Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego

plac Bramy Wolińskiej piętro IV

72-100 Goleniów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 504 062 884

UWAGA ! 

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami prosimy o potwierdzenie udziału w danym szkoleniu drogą mailową lub telefoniczną z podaniem terminu do 17 października 2018r.

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 372

Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w Przybiernowie

mt_gallery:Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej w PrzybiernowiePrzy Szkole Podstawowej w Przybiernowie zostało wybudowane wielofunkcyjne boisko sportowe. Boisko posiada nowoczesną, bezpieczną i funkcjonalną nawierzchnią poliuretanową. Ze względów bezpieczeństwa zamontowano piłkochwyty, natomiast cały obiekt został ogrodzony. Inwestycja została zrealizowana z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, przy współudziale inicjatywy Leader, jako część operacji pn. „Poprawa stanu bazy rekreacyjno-turystyczno-kulturalnej w gminie Przybiernów”. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 198 000,00 zł brutto, z czego 63,63 % (tj. 125 987,40 zł brutto) stanowiło dofinansowanie ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej.

 

 

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 557

Oświetlenie w parku przy stadionie w Przybiernowie

mt_gallery:Oświetlenie w parku przy stadionie w PrzybiernowieW Przybiernowie zostało zamontowane nowe oświetlenie w parku przy stadionie oraz oświetlenie przyległego parkingu. W ramach inwestycji wbudowano sieć podziemnej infrastruktury technicznej wraz z przyłączami oraz posadowiono nowe słupy i oprawy oświetleniowe. Zastosowano najnowszą technologię ledową, dzięki czemu doświetlenie parku będzie efektywne i ekonomiczne. W pełni profesjonalne sterowanie umożliwia włączanie i wyłączanie oświetlenia ręcznie, jak również za pośrednictwem wbudowanego czujnika zmierzchowego. Inwestycja została zrealizowana z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, przy współudziale inicjatywy Leader, jako część operacji pn. „Poprawa stanu bazy rekreacyjno-turystyczno-kulturalnej w gminie Przybiernów”.

 

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 382

Zagospodarowanie terenu nad jeziorem w Czarnogłowach

mt_gallery:Zagospodarowanie terenu nad jeziorem w CzarnogłowachNad jeziorem w Czarnogłowach zakończono inwestycję polegającą na zagospodarowaniu terenu w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. W ramach przedmiotowej inwestycji zostało przebudowane i zmodernizowane palenisko wraz z miejscami siedzącymi wokół, stanowiące centralny punkt spotkań zarówno turystów jak i lokalnych mieszkańców, powstały parkingi z nawierzchnią z kostki brukowej oraz zadaszone ławostoły, trwale posadowione na podłożu z kostki brukowej. Zachęcamy do wypoczynku i rekreacji w tym urokliwym miejscu. Inwestycja została zrealizowana z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, przy współudziale inicjatywy Leader, jako część operacji pn. „Poprawa stanu bazy rekreacyjno-turystyczno-kulturalnej w gminie Przybiernów”.

 

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 347