bip Przybiernów
Log in

Bezpłatne szkolenie

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO APLIKOWANIA

dla osób fizycznych i przedsiębiorców z zakresie podejmowania lub rozwoju działalności gospodarczej w ramach podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji  w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego 
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Termin:

  • 24.10.2018r. (środa)w godz. 13:00 - 16:00 dla osób zainteresowanych podejmowaniem działalności gospodarczej
  • 25.10.2018r. (czwartek) w godz. 13:00 - 16:00 dla osób zainteresowanych rozwijaniem działalności gospodarczej

Miejsce:

Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie, ul. Wojska Polskiego 28

Zapisy:

Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego

plac Bramy Wolińskiej piętro IV

72-100 Goleniów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 504 062 884

UWAGA ! 

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami prosimy o potwierdzenie udziału
w danym szkoleniu drogą mailową  lub telefoniczną  z podaniem terminu 

do 17 października 2018 r.

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 68

Podpisanie umowy na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków

Podpisanie umowy na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków

W dniu 22.05.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przybiernowie podpisana została umowa o przyznaniu pomocy Gminie Przybiernów na “Budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Przybiernów oraz modernizację ujęcia wody w miejscowości Babigoszcz”.  Operacja zostanie zrealizowania dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 1.310.106 zł. Obejmuje  wybudowanie 103 przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowościach: Babigoszcz, Budzieszewice, Brzozowo, Buk, Dzieszkowo, Dzisna, Derkacz, Kartlewo, Leszczno, Łoźnica, Miodowice, Rzystnowo, Sobieszewo, Świętoszewo, Włodzisław, Żychlikowo oraz poprawę jakości wody pitnej poprzez modernizację ujęcia wody w miejscowości Babigoszcz. Łączna wartość zadania zaplanowania została na kwotę 2.532.504,69 zł.
  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 584

Zakup nowości wydawniczych

images5

W 2014 roku Biblioteka Publiczna w Przybiernowie po raz pierwszy uczestniczy w programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.
W ramach dotacji, 1/3 funduszy przeznaczona została na zakup publikacji dla dzieci i młodzieży. W celu realizacji zadania zakupiono 469 nowości wydawniczych w tym 347 z przeznaczeniem dla dzieci i młodzieży. Program zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 777

Szatnia sportowa po remoncie

Dnia 21 marca 2015r. wiosnę powitał również Klub Sportowy Orzeł w Łoźnicy rozgrywając swój pierwszy w sezonie wiosennym mecz. Okazji do świętowania było wiele, bowiem w tym dniu nastąpiło również oficjalne otwarcie wyremontowanej szatni sportowej.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycili W-ce Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławki, Wójt Gminy Przybiernów Lilia Ławicka,  wykonawca inwestycji Zbigniew Zaborowski, inspektor nadzoru Grażyna Małysz.  Inwestycja, która wyniosła 135.741,85 zł  zrealizowana dzięki wsparciom PROW “Odnowa i rozwój wsi” w wysokości  57.164 zł, posłuży okolicznym mieszkańcom na wiele lat.

  • Kategoria: Fundusze UE
  • Odsłony: 921