Log in

Koronawirus - najważniejsze informacje (aktualizacja 03.04.2020r.)

Informujemy, że Urząd Gminy w Przybiernowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Przybiernowie oraz Gminny Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół w Przybiernowie nie będą przyjmowały interesantów. Zmiany obowiazują od 16 marca 2020r. do odwołania.

W przedsionku przy wejściu głównym do urzędu została umieszczona skrzynka podawcza i bez wchodzenia do budynku można pozostawić pismo, wniosek, itp. Jeśli jednak zachodzi konieczność pojawienia się w urzędzie osobiście (tylko w sprawach pilnych) prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty, także o zabranie własnego długopisu. W tym trudnym okresie musimy zadbać przede wszystkim o zdrowie i zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się choroby.

sekretariat Urzędu tel. 914667530 e-mail: sekretariat@przybiernow.pl
USC tel. 914667562
OPS tel. 914667549 lub 914186454
GZEAS tel. 914667556

Pozostałe numery i adresy kontaktowe na stronie: http://bip.przybiernow.pl/strony/menu/53.dhtml
Więcej informacji na naszej stronie pod adresem https://przybiernow.pl/informator/koronawirus

 

Informujemy, że 10 kwietnia 2020 roku (piątek)
Urząd Gminy w Przybiernowie oraz jego jednostki
będą czynne do godziny 12.00. 

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

2020 04 03 zyczenia 1

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
najserdeczniejsze życzenia pokoju, nadziei i szczęścia,
wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów składają:

Ryszard Kazanowski
Przewodniczący Rady Gminy 
             Lilia Ławicka
Wójt Gminy

"Cisy Przybiernowskie" za rok 2019

W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, wywołaną rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 informuję, że Gala wręczania wyróżnień "Cisy Przybiernowskie" za rok 2019 nie odbędzie się w miesiącu maju 2020r. Nowy termin zostanie ustalony, kiedy sytuacja się unormuje.
Jednocześnie dziękuję za złożone wnioski o przyznanie wyróżnienia.

Lilia Ławicka
Wójt Gminy

Bitwa Regionów 2020 - wydłużony termin zgłoszeń

2020 03 27 plakatPo ogromnym sukcesie piątej edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy do udziału w tegorocznej rywalizacji! Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br.

„Bitwa Regionów” to ogólnopolski konkurs, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę według własnej receptury i z rodzimych produktów.

Dzieci uczą rodziców

Organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" przygotował film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci.  Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska. 

Link do filmiku: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U  

Na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/