Log in

Warsztaty Ekologiczno-Wędkarskie 2016 w Przybiernowie

Warsztaty Ekologiczno - Wędkarskie 2016
zobacz więcej zdjęć Jak co roku kolejna edycja (już ósma!) Warsztatów Ekologiczno - Wędkarskich cieszyła się sporym powodzeniem. Dwa dni "zielonej szkoły" dla dzieci i młodzieży z naszej gminy, zajęcia edukacyjne z zakresu ekologii wód, konkursy dotyczące ryb i zwierząt leśnych, wędkowanie pod okiem seniorów. Dla odprężenia coś z przymrużeniem oka - m.in. rzut kaloszem, celowanie wędką do kubełków oraz noszenie jajka na łyżce. I każdego dnia pyszny posiłek.

Dzieci z naszej gminy potrafią się dobrze bawić, szybko się uczą, i to bez komputerów, tabletów... ale trzeba im pokazać, że tak można!

Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne zajęcia i zawody!

 

Serdeczne podziękowania dla darczyńców - ZO PZW w Szczecinie, Gminy Przybiernów i wszystkich Ludzi Dobrej Woli, szczególnie z naszego Koła w Przybiernowie.