Log in

"Cisy Przybiernowskie" za rok 2015

Kapituła „Cisów Przybiernowskich” zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji honorowych wyróżnień „Cisy Przybiernowskie”. Po raz pierwszy możliwe będzie uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i instytucji z terenu  gminy Przybiernów  za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą za rok 2015 w dwóch kategoriach:

1. biznes i gospodarka

2. działalność społeczna (w zakresie oświaty, kultury, sportu, opieki społecznej, opieki zdrowotnej i ochrony środowiska).

Kapituła może przyznać honorowe wyróżnienie Specjalne „Cisy Przybiernowskie” osobom indywidualnym, zespołom, stowarzyszeniom, firmom i instytucjom, także z zagranicy, za szczególne zasługi dla gminy Przybiernów oraz promowanie Ziemi Przybiernowskiej.

 

Wymagane jest uzasadnienie zgłoszonej kandydatury i złożenie wniosku do dnia 31 marca 2016r. do godz. 15:00 w Sekretariacie Urzędu Gminy w Przybiernowie, pok. Nr 106, lub przesłanie pocztą na adres: Urząd Gminy w Przybiernowie, ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów z dopiskiem „Cisy Przybiernowskie”.

Zarządzenie Wójta Gminy Przybiernów w sprawie zasad przyznawania honorowego wyróżnienia „Cisy Przybiernowskie”, Regulamin oraz Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia zamieszczone są na stronie internetowej www.przybiernow.pl w zakładce Aktualności.

Wniosek o przyznanie honorowego wyróżnienia jest dostępny w Sekretariacie, pok. Nr 106 w Urzędzie Gminy Przybiernów, ul. Cisowa 3.

Informacji udziela Sekretarz Gminy Przybiernów, tel. 91 466 75 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Przybiernów
Lilia Ławicka

Załączniki: