Log in

I GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

I Gala Cisy Przybiernowskie
zobacz więcej zdjęć 14 maja 2016 roku odbyła się gala, podczas której wręczone zostały honorowe wyróżnienia "CISY PRZYBIERNOWSKIE".
W  nominowaniu kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła.
Po raz pierwszy było możliwe uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i  instytucji z terenu gminy Przybiernów za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą.
Zgodnie z regulaminem Kapituła przyznała dwa honorowe wyróżnienia
„Cisy Przybiernowskie” za 2015r. w kategorii:

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA dla:

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

Wszyscy laureaci, dzięki cechom osobowości, sposobowi bycia oraz swoim osiągnięciom i zasługom dla Ziemi Przybiernowskiej, Gminy Przybiernów i jej mieszkańców, zasłużyli, by ich dostrzeżono i oddano w ich ręce – jako wyraz wdzięczności – to wyjątkowe wyróżnienie ”CISY PRZYBIERNOWSKIE”.
Dziękując za wielki dar serca okazywany w okruchach dobroci, które wracają zwielokrotnione, wszystkim laureatom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia w pokonywaniu trudów codzienności.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za uświetnienie Gali swoją obecnością.
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych kandydatur do honorowych wyróżnień „Cisy Przybiernowskie”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich przygotowań oraz z samej uroczystości. Przedstawiamy również Państwu poszczególne laudacje jak i protokół końcowy Kapituły.

Organizatorzy