Log in

III GALA "CISY PRZYBIERNOWSKIE"

 III Gala "Cisy Przybiernowskie"
zobacz więcej zdjęć 26 maja 2018 roku odbyła się III gala, podczas której wręczone zostały honorowe wyróżnienia "CISY PRZYBIERNOWSKIE".
W  nominowaniu kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła. To oni dostrzegli tych, którzy pracują nie tylko dla siebie, ale mają też na widoku dobro naszej małej ojczyzny.
Po raz trzeci było możliwe uhonorowanie osób indywidualnych, zespołów, stowarzyszeń, firm i  instytucji z terenu gminy Przybiernów za szczególne osiągnięcia i promowanie Ziemi Przybiernowskiej na szczeblu gminy, powiatu, województwa, w kraju i za granicą.
Zgodnie z regulaminem Kapituła przyznała dwa honorowe wyróżnienia „Cisy Przybiernowskie” za 2015r. w kategorii: DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA dla:

- Teatru „MY”
- Pani Julii Jamskiej - Szychulskiej

Specjalne „Cisy Przybiernowskie” otrzymali:

- Pani Jadwiga Rokicka
- PPUH Anspol S. Zdanowicz
- Dworek Ostęp Machowica Zenona i Marek Zdzieszyńscy

Nasi Laureaci to nie są celebryci ani osoby z pierwszych stron gazet, lecz ludzie, którzy zostali dostrzeżeni dzięki temu, kim są i jacy są. Znamy ich na co dzień i dlatego nie mamy wątpliwości, że te wyróżnienia trafiły w dobre ręce. Dziękując za wielki dar serca okazywany w okruchach dobroci, które wracają zwielokrotnione, wszystkim laureatom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia w pokonywaniu trudów codzienności.
Dziękujemy wszystkim przybyłym za uświetnienie  III Gali swoją obecnością
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych kandydatur do honorowych wyróżnień  „Cisy Przybiernowskie”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich przygotowań oraz z samej uroczystości.