Log in

Spis rolny w terenie wstrzymany

Spis rolny w terenie wstrzymanyInformujemy, że realizacja spisu rolnego w terenie (poprzez wywiad bezpośredni), na obszarze całego kraju, została wstrzymana do odwołania z powodu sytuacji zagrożenia epidemią COVID-19.

Oznacza to, że rachmistrzowie spisowi nie mogą realizować spisu w terenie, natomiast będą realizować tylko i wyłącznie wywiady telefoniczne dla przydzielonych punktów widocznych w aplikacji.

Od dzisiaj pracę rozpoczyna rachmistrz terenowy pan Arkadiusz Pryć, który będzie telefonicznie kontaktował się z użytkownikami gospodarstw w Naszej Gminie. W przypadku, gdy Rolnik nie odbierze telefonu, otrzyma powiadomienie sms, że rachmistrz próbował się z nim skontaktować. W takim przypadku proszę czekać na kolejny telefon lub skontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ustalenie terminu spisu jest możliwe tylko z rachmistrzem terenowym).

Gminne Biuro Spisowe pełni dyżur w godzinach pracy Urzędu, a także w godzinach popołudniowych (dyżur telefoniczny) do godziny 20.00, czyli do czasu w którym rachmistrz spisowy będzie kończył pracę: w godzinach pracy Urzędu tel. 914667530

po godzinach pracy Urzędu dyżur telefoniczny pod numerami:

- koordynator: 531594817
- członkowie: 531594877, 531594867