Log in

Wznowienie szkoleń komputerowych

 

Wznowienie szkoleń komputerowych
zobacz więcej zdjęć W dniach 15-16 maja w Świetlicy wiejskiej w Rzystnowie oraz 16-17 maja w OSP w Przybiernowie nastąpi powrót do szkoleń komputerowych realizowanych przez gminę Przybiernów w ramach projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”, które z powodu pandemii były zawieszone od 14 marca. Szkolenia komputerowe odbywać się będą w ścisłym reżimie sanitarnym przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności.

W ramach projektu przeprowadzono dotychczas 19 szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych, w których przeszkolono łącznie 228 osób. Przypominamy, że nabór uczestników do projektu jest ciągły, aż do osiągnięcia limitu osób tj.: 288. Liczy się kolejność zgłoszeń. Szkolenia są całkowicie bezpłatne i mogą z nich skorzystać osoby, które ukończyły 25 rok życia. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym wybranym module szkoleniowym.

Tematy szkoleń do wyboru:
1. Rodzic w Internecie
2. Mój biznes w sieci
3. Moje finanse i transakcje w sieci
4. Działam w sieciach społecznościowych
5. Tworzę własną stronę internetową (blog)
6. Rolnik w sieci
7. Kultura w sieci

W ramach projektu zakupiono 24 laptopy, które po zakończeniu szkoleń przekazane zostaną do szkół na terenie gminy Przybiernów.

Dofinansowanie projektu z UE: 148 320,00 zł

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Urząd Gminy w Przybiernowie:
tel. 91 4667553, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.przybiernow.pl

W załączeniu zdjęcia z ostatnich szkoleń, które przeprowadzono w dniach 11-12.03.2020 r. w Szkole Podstawowej w Czarnogłowach oraz w dniach 12-13.03.2020 r. w Świetlicy wiejskiej w Moraczu.