Log in

Zawody na nowym boisku

 

ZawodyZawody na nowym boisku

W dniu 22 września 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców i dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci. Rozegrano 4 mecze. Wygrała Szkoła Podstawowa w Przybiernowie. Dzięki nowemu boisku, młodzież mogła lepiej  przygotować się do Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej, w których w kategorii Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęli 2 miejsce, a w kategorii młodszej 4 miejsce.

Boisko służy również lokalnym drużynom: Pomorzanin Przybiernów i drużynie amatorskiej Team Przybiernów, gdzie systematycznie odbywają się treningi drużyn młodzieżowych i seniorskich.

Boisko w Przybiernowie zostało przebudowane dzięki umowie o przyznanie pomocy nr 00892-6935-UM1611422/21 pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a Gminą Przybiernów w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego |Programem w zakresie 4.6 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej na operację „Przebudowa boiska sportowego w Przybiernowie”.