bip Przybiernów
Log in

Kolejne osoby ukończyły kurs w ramach projektu podniesienie kompetencji cyfrowych

Kolejne osoby ukończyły kurs w ramach projektu podniesienie kompetencji cyfrowych
zobacz więcej zdjęć ,,Mój biznes w sieci" to temat szkoleń, które odbyły się w dniach 7-8.02.2020 r. w Urzędzie Gminy w Przybiernowie oraz w Wiejskim Domu Spotkań i Animacji Społecznej w Budzieszewicach. Moduł ,,Mój biznes w sieci" przeznaczony jest przede wszystkim dla przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu. Uczestnik nauczy się jak może wykorzystać zasoby Internetu, aby podnieść skuteczność działania w ramach poszczególnych funkcji biznesowych (komunikacja, marketing, zaopatrzenie, finanse itp.). W szczególności pozna dedykowane dla biznesu usługi e-administracji. Zawarte w module elementy szkoleniowe służyć mają ponadto podniesieniu kompetencji w zakresie korzystania z zasobów edukacyjnych dla przyszłych przedsiębiorców.

Było to kolejne ze szkoleń komputerowych finansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Przybiernów od 25 roku życia do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Urząd Gminy w Przybiernowie:
ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów, pok. nr 6, tel. 91 4667553,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.przybiernow.pl
oraz Stowarzyszeniu Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie:
ul. Matejki 3c, 72-100 Goleniów, tel. 693 162 181, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ww.centrumanimacjimlodziezy.blogspot.com