Log in

Konkurs fotograficzny "Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży"

2024 07 09 konkurs01Szanowni Państwo.
Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego – wojewódzka jednostka budżetowa – zwraca się z prośbą o pomoc w promocji ogłoszonego dzisiaj konkursu fotograficznego „Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży”.
W każdej gminie naszego województwa znajdują się cenne przyrodniczo zakątki i naturalne atrakcje: fragmenty brzegu, rzeki, jeziora, zalewy, klify, naturalne krajobrazy, ptaki, dziko występująca roślinność, grzyby, porosty, zwierzęta, ciekawe przyrodniczo miejsca, parki krajobrazowe i narodowe, miejsca rozpoznawalne i charakterystyczne dla Pomorza Zachodniego. Dowiedzmy się, które walory i jakie atrakcje przyrodnicze młodzież zna, co ich urzeka, co doceniają w naturze, co im się podoba w zachodniopomorskiej przyrodzie.

Może na zdjęciach nadesłanych w konkursie znajdą się miejsca z Państwa gminy?
Zdjęcie może przedstawiać dowolne walory przyrodnicze województwa zachodniopomorskiego. Przedmiotem zdjęcia musi być natura. Do wygrania będą 3 nagrody związane z fotografią i przyrodą Pomorza Zachodniego o łącznej wartości tysiąca złotych!
Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w momencie zgłoszenia do konkursu ma ukończone co najmniej 13 lat oraz maksymalnie 30 lat (mieszkaniec lub turysta) i osobiście przebywała na terenie województwa zachodniopomorskiego pomiędzy 1 czerwca 2024 roku a 31 sierpnia 2024 roku. Zdjęcie musi być wykonane właśnie w tym okresie.
Wykonane zdjęcie należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://formularze.sdsm.szczecin.pl/przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/ do dnia 31 sierpnia 2024 r. do godziny 23:59
Na stronie Sekretariatu ds. Młodzieży znajdziecie Państwo więcej informacji o konkursie – z poniższej strony można też pobrać Regulamin konkursu:

https://www.mlodziez.wzp.pl/konkurs-fotograficzny-przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/