Log in

Zaszczep się i wygraj! 1 lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień

Zaszczep się i wygraj! 1 lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu SzczepieńRuszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby pełnoletnie, które dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrują się w loterii do 30 września br. Do wygrania są m.in. nagrody pieniężne, w tym dwa razy po 1 mln zł, dwie Toyoty C-HR, 6 Toyot Corolla i 720 hulajnóg elektrycznych. Losowanie finałowe odbędzie się 6 października.

  • Aby wziąć udział w loterii, musisz mieć pełne szczepienie przeciw COVID-19. Zaszczep się dowolnym preparatem dostępnym na terytorium Polski nie później niż do 30 września 2021 r.
  • Do 30 września 2021 r. zarejestruj się i wypełnij formularz na www.pacjent.gov.pl lub zadzwoń pod bezpłatny numer Narodowego Programu Szczepień 989.
  • Uzupełnij lub zaktualizuj swój numer telefonu. Pamiętaj, że to właśnie na ten numer otrzymasz SMS w przypadku wygranej!
  • Masz 4 szanse na wygraną (nagroda natychmiastowa, nagroda tygodniowa, nagroda miesięczna, nagroda finałowa)!
  • Udział w losowaniu tygodniowym, miesięcznym oraz finałowym zależy od daty potwierdzonego szczepienia w systemie P1 e-Zdrowie. Zarejestruj szczepienie nie później niż do 4 października 2021 r.

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/loteria.