Log in

Koronawirus - najważniejsze informacje (aktualizacja 03.04.2020r.)

Informujemy, że Urząd Gminy w Przybiernowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Przybiernowie oraz Gminny Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół w Przybiernowie nie będą przyjmowały interesantów. Zmiany obowiazują od 16 marca 2020r. do odwołania.

W przedsionku przy wejściu głównym do urzędu została umieszczona skrzynka podawcza i bez wchodzenia do budynku można pozostawić pismo, wniosek, itp. Jeśli jednak zachodzi konieczność pojawienia się w urzędzie osobiście (tylko w sprawach pilnych) prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty, także o zabranie własnego długopisu. W tym trudnym okresie musimy zadbać przede wszystkim o zdrowie i zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się choroby.

sekretariat Urzędu tel. 914667530 e-mail: sekretariat@przybiernow.pl
USC tel. 914667562
OPS tel. 914667549 lub 914186454
GZEAS tel. 914667556

Pozostałe numery i adresy kontaktowe na stronie: http://bip.przybiernow.pl/strony/menu/53.dhtml
Więcej informacji na naszej stronie pod adresem https://przybiernow.pl/informator/koronawirus

 

Informujemy, że 10 kwietnia 2020 roku (piątek)
Urząd Gminy w Przybiernowie oraz jego jednostki
będą czynne do godziny 12.00. 

Placówki wsparcia dziennego w gminie Przybiernów

  • Published in OPS


 

Od 1 stycznia 2020 r. na terenie Gminy Przybiernów działają dwie Placówki Wsparcia Dziennego. W ramach podjętej współpracy Gminy Przybiernów z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci (TPD) Oddział Regionalny w Szczecinie, w miejscowościach Kartlewo i Czarnogłowy codziennie prowadzone są zajęcia z dziećmi prowadzone przez wychowawców i pedagogów.

 Placówki wsparcia dziennego w gminie Przybiernów
zobacz więcej zdjęć

 Zajęcia odbywają się w świetlicach wiejskich w godzinach:
- od 10.00 do 18.00 - Czarnogłowy,
- od 11.00 do 18.00 - Kartlewo.
Godziny pracy placówek mogą być modyfikowane uwzględniając potrzeby środowiska lokalnego.

 

Uczestnikami zajęć mogą być wszystkie dzieci w wieku szkolnym. Rodzice dzieci i młodzieży chcącej brać czynny udział w zajęciach TPD mogą zgłaszać uczestnictwo swoich pociech u pracowników placówek.

Placówki realizują zajęcia animacyjne i socjoterapeutyczne poprzez edukację, zabawę, zajęcia ruchowe. W ramach działań TPD możliwe jest również wsparcie dla rodziców poprzez wspólne spędzanie czasu, rozmowy ze specjalistami z różnych dziedzin życia w rodzinie, dzielenie się własnymi doświadczeniami.